Logo

Sbor dobrovolných hasičů

Vilantice

Zpráva o činnosti za rok 2021

Protože nás i v letošním roce provázel Covid, nebyla naše aktivita příliš veliká. Přes prázdniny jsme otevřeli víkendová posezení v kiosku. Tam se angažovala naše mládež, což jak pevně věřím je příslibem do budoucna.

V září se nám podařilo uspořádat „Vilantickou čtyřku“ tento volejbalový turnaj už má svou tradici. Vilanťáci měli v soutěži hned tři družstva. Nejlepší skončilo na třetím místě. Vyhrálo družstvo z Libotova. Během dne se podávaly dobrůtky z udírny.

Ke konci roku jsme pogratulovali našim jubilantům a předali jim malou pozornost.

Dovolte mi, abych Vám za celý hasičský výbor popřála klidný advent, krásné Vánoce a v Novém roce především pevné zdraví.

Napsala: Ilona Lokvencová

Image1
Image2

14. prosince 2021 06:59
Publikoval: Michal Rejl